ثبت نام رایگان ورود  
 
 
 
 
 
   
قوانین و مقررات
 

اطلاعاتی در مورد شیراز آفر

 شیراز آفر یک بستر فروشگاهی است که به واسطه آن دادو ستدهای تجاری توسط خدمات دهنده گان با فروش کوپن در ازاء خدمات یا کالا یا تجربیات خاصی صورت می پذیرد. به این ترتیب، قیمت پیشنهادی فروشندگان و پینشهادات ارائه می شوند. فروشندگان و تجار منحصراً در قبال خدمات ارائه شده و کیفیت کالاها و خدمات در قبال کلیه جزئیات نسبت به شما مسئول می باشند علاوه بر این، شیراز آفر یک چهارچوب ارائه می دهد که شما در آن می توانید محصولات را به صورت کوپن تحت عنوان خدمات و کالا با تخفیف تعیین شده خریداری کنید. کلیه فروشندگان، تصمیمات، قیمت های پینشهادی ، قیمت های فعلی و نرخ گذاری کالاها را در سایت بنا به تغییرات بازار تغییر می دهند.

 

مالکیت سایت:

 این سایت و کلیه زیرساخت های مورد استفاده در آن و کلیه محتویات آن به شیراز آفر و فروشندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات تعلق دارد.

کوپن ها با مجوز محدود شخصی ، غیرقابل واگذاری به غیر و غیر قابل تمدید به شما ارائه می شود، که طبق شرایط و ضوابط و مقررات سایت از آنها باید استفاده شود.

 شما بدون مجوز از سایت شیراز آفر حق تکثیر، توزیع محتویات سایت و فروش دوباره محصولات و یا خدمات را ندارید.

 به این ترتیب برای استفاده از سایت شما با کلیه مقررات آن موافقت می کنید.

 

شرایط استفاده از سایت:

برای استفاده از سایت شیراز آفر، شما باید از شرایط زیر برخودار باشید:

 تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت شیراز آفر را دارند.

با ثبت نام در سایت شیراز آفر شما موافقت خود را با تمامی شرایط و قوانین سایت اعلام میکنید و ملزم به رعایت تمامی قوانین هستید.

شما باید حداقل 18 سال داشته باشید .

عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال فقط با اجازه ولی و یا قیم قانونی وی امکان پذیر است.

تلاش برای استفاده از ابزار های استخراج اطلاعات و داده ها، ربات ها و برنامه های تخریبی و تجهیزات عملیاتی دیگر ممنوع میباشد.

شما طبق ضوابط و مقررات شیراز آفر می توانید از سایت به صورت کامل استفاده کنید .

شما می توانید از کلیه خدمات و کالاهای ارایه شده برای هدیه به دوستان و نزدیکان خود استفاده کنید.

اطلاعات ارائه شده به سایت شیراز آفر از طرف شما باید دقیق و صحیح و کامل و موثق باشند.

اطلاعات ارائه شده خود را در سایت به روز کنید و در صورت نیاز آنها را اصلاح کنید و مطمئن شوید که کلیه این اطلاعات صحیح هستند.

برای استفاده از کلیه خدمات و امکانات این سایت باید یک حساب کاربری ایجاد شود.

 

دسترسی به سایت:

ممکن است در حین ارائه و دریافت خدمات بعضی حوادث غیر قابل پیش بینی، اشکال یا اختلالی روی دهد و دسترسی شما به سایت یا دسترسی به حساب کاربری در اثر این شرایط خاص و خارج از کنترل مقدور نباشد. اگر چه کارشناسان مابه صورت مداوم می کوشند تا دسترسی به سایت دائمی باشد.

 

توضیحات راجع به هرگونه تغییر در ضوابط یا اصلاحات:

 شیراز آفر در کلیه مراحل و در هر زمان ، از حق قانونی برای تغییر، اصلاح برخی و یا کلیه بخشهای سایت به طور انحصاری برخودار می باشد، اگر در ضوابط و شرایط استفاده از سایت تغییرات خاصی ایجاد کنیم و یا خدمات ارائه شده را تغییر دهیم، اطلاعیه و تذکراتی بر ایجاد تغییرات، یا اصلاح آنها بر روی سایت ارائه خواهیم کرد.

 

اگر شما در سایت شیراز آفر دارای حساب کاربری هستید، هر گونه تغییری بروی مفاد و شرایط استفاده از حساب کاربری شما توسط شیراز آفر قابل انجام می باشد.

 در مورد کلیه کوپن ها یا محصولات خریداری شده پس از مهلت زمان توافق شده، با ایجاد تغییرات، قیمت های جدید محاسبه می شوند.

 پیشنهاد ما این است که شما کلیه ضوابط و مقررات استفاده از سایت را به دقت بررسی کنید و از کلیه تغییرات و اصلاحات ان مطلع باشید .

 

ایجاد حساب کاربری:

عضویت کاربران در سایت شیراز آفر رایگان می باشد

شما تنها مجاز به ساختن یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات سایت هستید.

به دلیل تراکنش های مالی که در سایت انجام می شود، اطلاعات حساب کاربری وارد شده شما باید حقیقی و قابل استناد باشد.

در انتخاب و نگهداری رمز عبور نهایت دقت را مبذول فرمایید تا از دسترسی افراد سود جو جلوگیری کنید، شیراز آفر هیچ گونه مسولیتی در قبال اینگونه مسائل بر عهده نخواهدگرفت.

اگر از سیستم هایی استفاده میکنید که چندین کاربر متفاوت از آن استفاده میکنند، حتما اطمینان حاصل کنید که به درستی از حساب کاربری خود خارج شدید، شیراز آفر هیچ گونه مسولیتی در صورت بروز مشکل بر عهده نخواهدگرفت.

مسئولیت کلیه فعالیتهایی که در حساب کاربری شما انجام می شود را، شما برعهده خواهید داشت.

حساب کاربری شما قابل واگذاری به غیر نیست .

 

 

شیوه هدایت و اداره سایت:

 کلیه تعاملات و تراکنش ها و مطالب و خدماتی که در سایت ارایه می شوند طبق ضوابط و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 به منظور هدایت و کنترل سایت به طور انحصاری ، فعالیتهای ذیربط را نمی توانید انجام دهید . این فعالتیها ممنوع می باشند و پیگرد قانونی دارند .

 از طریق تبلیغات منفی و شایعات بی اساس تاثیرات نامطلوبی را به افراد و یا خدمات دهنده ای اعمال کردن ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

  استفاده از محتویات سایت شیراز آفر بدون مجوز در سایت یا وبلاگ های دیگر به طوری که منافع سایت شیراز آفر و شرکای تجاری شیراز آفر به خطر بیافتد ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

 کپی یا اسکن سایت به منظور جمع آوری داده ها در مراحل مختلف و جمع آوری اطلاعات و طریقه نرخ گذاری اطلاعات یا داده های مشابه ممنوع می باشد.

 تداخل خدمات بر کاربر به روش کاربردی اعم از انتشار ویروس های کامپیوتری در سایت یا بارگذاری اطلاعات، آگهی های تبلیغاتی و بمب های خبری، ایمیل های جنجال برانگیز در سایت ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

 تکنیک های ایجاد فریم ها برای محدود کردن کاربران و یا تکنیک های پنهان سازی متون بدون مجوز یا سند کتبی و رسمی ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

 هر گونه استفاده غیر مجاز از محتویات سایت شیراز آفر نسبت به اهداف غیر مذهبی، سیاسی و تجاری که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت شیراز آفر نباشد ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

 هر گونه دسترسی غیر مجاز و کنترل یا کپی برداری از روی محتویات سایت شیراز آفر با استفاده از ابزارهای تخصصی مانند Spider یا Robot یا Scraper و ابزارهای ایجاد کننده تداخل در سرور و دسترسی به داده ها برای تحقق اهداف خاص بدون کسب و صدور مجوز کتبی ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

تخطی از محدودیت ها و ضوابط و مطالب سایت یا کاربرد برخی از اقدامات دیگر برای جلوگیری و محدودسازی دسترسی اعضا و مشتریان به سایت شیراز آفر ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

 استفاده از اطلاعات فروشندگان و یا محصولاتی که در سایت شیراز آفر بارگذاری شده برروی سایت ثانویه بدون هیچگونه مجوز کتبی ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

 Deep linking به یک بخش یا هر بخش از سایت (اعم از مسیرهای خریداری از رسیدها و کوپن ها) بدون مجوز کتبی و رسمی ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

 Hyperlinking به سایت شیراز آفر از وب سایت دیگر بدون ارایه محتویات کلی و جزیی و یا اجرای اقدامات غیرقانونی و ارتکاب برخی جرایم بر علیه منافع و اعتبار تجاری و مالی شیراز آفر، فروشندگان و خدمات دهندگان بدون مجوز کتبی و رسمی ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

 

حریم شخصی و خصوصی کاربر:

تمامی اطلاعات و داده های شما نزد شیراز آفر به امانت است، اطمینان داشته باشید که از تمامی اطلاعات شما محافظت میشود.

 شیراز آفر از اطلاعات شما فایل پشتیبانی تهیه خواهد کرد که در صورت بروز مشکلی که باعث از بین رفتن اطلاعات کاربری شما شود، آنها را جایگزین کند.

  

شرایط و ضوابط فروش کالا و ارائه خدمات:

 تمامی کالا ها و یا خدمات ارایه شده در سایت شیراز آفر دارای مشخصات و ویژگی های خاص خود هستند که به طور واضح و کامل شرح داده شده اند و در دسترس عموم قرار دارند.

 شما با خریداری هر یک از این پیشنهاد تخفیف فروشنده گان و خدمات دهندگان کالا یا خدمات از طریق سایت شیراز آفر، موافقت خود را با شرایط و ضوابط محصول و یا کالای مورد نظر اعلام کرده اید.

  

قوانین ارسال نظرات و سوالات در سایت شیراز آفر:

 به دلیل کنترل و جلوگیری از نظراتی که طبق قوانین نباشد، در قسمت دیدگاه ها، نظرات ابتدا توسط مدیر بخش کنترل شده و در صورتی که مطابق به قوانین باشد انتشار پیدا خواهد کرد.

 

 

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند

 

قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت شیراز آفر، لازم است اعضا مطالب غیر ضروری را در مطالب حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را لحاظ کنند.

  تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

 تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

 کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

 کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر به صورت تعلیق در می اید.

  

ضمیمه:

 در صورت خرید کوپن تخفیف و عدم استفاده از آن در مدت اعتبار کوپن, هیچ مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداخت شده شما یا ارائه خدمات و کالا بر عهده سایت شیراز آفر، خدمات دهندگان و یا فروشندگان کالاها نخواهد بود.

چنانچه به هر دلیلی کوپن دریافت شده از سایت شیراز آفر را مفقود نموده و مورد استفاده شخص دیگری قرار گیرد هیچ گونه مسئولیتی بر سایت شیراز آفر نخواهد بود.

 کد منحصر به فرد هر تخفیف هنگام خرید از سایت شیراز آفر به ایمیل شما ارسال شده و هم زمان به شماره موبایلی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید پیامک می شود، همچنین این کوپن در لیست خرید های شما در حساب کاربری شما در سایت شیراز آفر ذخیره می شود.

 لازم به ذکر است که می توانید کوپن مفقود شده خرید خود را از طریق حساب کاربری خود مجددا دریافت نمایید.

 بعد از خرید شما از سایت شیراز آفر و ارسال کوپن تخفیف کالا ها و خدمات به شما، باید در مدت زمان تعیین شده که در هنگام فروش به اطلاع شما رسیده است به ‌صورت حضوری و یا در شرایط خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع شما رسیده است به مراکز و یا دفاتر فروش آن کالا یا خدمات مراجعه و از کوپن تخفیف خود استفاده نمایید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برایتان ارسال شود، کلیه هزینه‌های مربوطه به‌ ارسال، بر عهده ی شما و یا آن مرکز خواهد بود.

 در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسید و طی این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننمایید، سایت شیراز آفر هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم مراجعه شما نداشته و وجه واریزی به حساب شما مسترد نخواهد شد.

 چنانچه به منظور تعمیرات دوره‌ای، سایت شیراز آفر به‌طور موقت غیرقابل دسترس ‌شود، هیچ گونه اعتراض از سوی شما به سایت شیراز آفر وارد نخواهد بود.

سایت شیراز آفر این حق را دارد که در هر زمانی و با استرداد وجوه دریافتی به صاحبان آن، کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و هیچ اعتراضی از سوی شما به سایت شیراز آفر وارد نخواهد بود.

هر گونه تولید یا تکثیر غیرقانونی رسیدهای خرید مخصوص مشتریان سایت شیراز آفر ، فروش و یا تجارت رسید مستر تخفیف با بهایی بیش از آنچه خودتان در سایت پرداخته نموده اید ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن به شدت برخورد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

کاربر نمی تواند در سایت نظراتی را به ثبت برساند که موجب نقض حقوق سایر اعضا شده، یا عمل مجرمانه‌ای را در پی داشته باشد و یا در خصوص امور مذهبی و سیاسی اظهار نظر نماید. چنانچه هر یک از کاربران بر نقض این بند پا فشاری نموده و تذکرات را نادیده بگیرند بلافاصله از سایت اخراج و چنانچه خریدی انجام داده باشد، وجه واریزی به ایشان مسترد نخواهد شد و دیگر حق هیچ گونه فعالیتی در این سایت ندارند.

سایت شیراز آفر در مورد کالا و خدمات عرضه شده در سایت، همان کیفیت و کمیتی را منعکس می نماید که توسط فروشنده یا خدمات رسان به این سایت اعلام شده است و در صورت هر گونه تخلف کارفرما در ارتباط با کیفیت و کمیت کالا، مسئولیتی بر عهده ی سایت شیراز آفر نخواهد بود لذا جهت جلوگیری از این نوع تخلفات و حمایت از مشتریان خود، خرید شما را تا 10 روز پس از آغاز اعلام فعال شدن تخفیف گارانتی نموده ایم. بهتر است در زمان گارانتی خرید جهت دریافت خدمات و کالا اقدام نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانیم در کنار شما باشیم.

 

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با آدرس مندرج در فرم تماس با ما مکاتبه کنید.

مفاد این قرارداد طبق حقوق سایت شیراز آفر تعیین شده اند و کلیه قوانین لازم الاجرا هستند .

 
     
  شیراز آفر در موبایل   شیراز آفر در شبکه های اجتماعی
 

 
       
آمار بازدید کنندگان بیشتر بدانید همکاری شیراز آفر
 افراد آنلاین :  
 بازدید امروز :
 بازدید دیروز :
 بازدید کل :

ثبت شکایات

سوالات متداول

راهنمای خرید

قوانین و مقررات

تعهدات

راهنمای پرداخت آنلاین

اطمینان از دریافت ایمیل ها

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

پیشنهاد تخفیف به ما

درخواست تخفیف

فرصت های شغلی

شرایط اخذ نمایندگی

 

 

درباره شیراز آفر

شیراز آفر چگونه کار می کند؟

شیراز آفر بلاگ

 

 


 
Copyright © 2015, Sign Company Engineering Group, All Rights Reserved. Powered by Sign™
طراحی سایت : شرکت فنی مهندسی ساین